Aktuality

4.5.2020

Pomáháme v době pandemie

V době pandemie jsme  rozdali více jak 160 l dezinfekčního roztoku Anti Covid ,  100 roušek,  časopisy a křížovky, které nám věnovalo vydavatelství RF Hobby. Před velikonoci jsme udělali radost velikonočními vajíčky. Navštívili jsme Domov senioru Lesnov, Dětské centrum Jihlava, Urgentní příjem a Internu C1 nemocnice Jihlava, Domov senioru Humpolec, Vysočinské nemocnice Humpolec a invalidní důchodce, kteří jsou sami. Příští týden věnujeme dezinfekci rodinám našich hvězdiček. Děkujeme firmě Golden Voyage a Jitce Ganzvohlové z Markvartic za pomoc. Děkujeme, že s námi pomáháte.
19.3.2019

27.3.2019 Charitativní koncert pro Vlastíka a Dominiku

Dan Bárta, Kamil Střihavka, Václav Noid Bárta, Michal David, Olga Lounová, Dominika Mína Elischerová, Heidi Janků, Dasha, Ondřej Ruml, Markéta Muzikářová, Naďa Wepperová, Jitka Charvátová a další hudebníci podpořili svojí účastí na benefičním koncertě nemocné děti. Večerem provázel Dalibor Gondík. Benefiční koncert se konal 27. března 2019 v divadle Hybernia. Pořádala ho agentura Atila ve spolupráci s nadačním fondem Šťastná hvězda. Cílem bylo vybrat finanční obnos pro dvouletého Vlastu z Hlincové Hory u Českých Budějovic a devítiletou Dominiku ze Slabčic u Písku. Obě děti onemocněly leukémií a léčí se na dětském oddělení Českobudějovické nemocnice – dětské hematoonkologii, kterou vede MUDr. P. Timr. Ten se koncertu také účastnil. Výtěžek ze vstupného bude rozdělen mezi rodiny těchto dvou dětí, které potřebují finance na náklady spojené s léčbou, které nehradí pojišťovna. Účinkujícím patří velký dík za to, že jsou ochotni ukrajovat si ze svého času pro dobrou věc. Dárcům a divákům patří poděkování za finanční částky, které rodinám pomůžou. Dětem přejeme brzké uzdravení, aby si konečně mohly užívat bezstarostné dětství. Jejich rodinám přejeme to samé a držíme palce. Simona Votyová PR manažerka nadačního fondu Šťastná hvězda
28.2.2019

16.2.2019 Valentýnský koncert pro Natálku

V sobotu 16. 2. 2019 od 19.30 hodin v sále Podlužan – Lanžhot se konal koncert pro Natálku. Večerem provázela Zuzana Bubílková a Martin MAKY Málek Vystoupili: Maxim Turbulenc, Nathaniel Filip v doprovodu vídeňského klavíristy Dr. Alexandera Döme,Ondřej Provazník. Konala se módní přehlídka předního českého návrháře Luďka Hanáka. Tanečníci ze skupiny TS E.M.Dancers a na závěr Fanda ze skupiny Agnes. Byl to nezapomenutelný večer plný zábavy. Děkujeme, že s námi pomáháte.
číslo účtu: 26 00 55 96 16/2010