Eliška

Dovolte abychom Vás oslovili s prosbou o pomoc pro malou Elišku ( 27 měsíců), která statečně bojuje s nepřízní osudu a se svojí diagnozou DMO - dětská mozková obrna.
Eliška se společně se svým bráškou dvojčetem Jeníkem narodila o tři měsíce dříve. Oba si svůj život vybojovali, Eliška však musí bojovat stále. Krátce před druhými narozeninami jí byla definitivně diagnostikována dětská mozková obrna. Eliška stále sama nechodí, neumí klasický sed a mnoho dalšího, co děti s DMO trápí. S Eliščinou diagnozou se nám život obrátil vzhůru nohama, ale vše nám vynahrazuje každý její pokrok a elán se kterým se snaží postupovat dál a dál.

Bohužel se kvůli neustálé péči, rehabilitacím a všeho kolem nemůžu prozatím vrátit do práce a tak je pro nás stále obtížnější vyjít z jednoho platu a rodičovského příspěvku, který mi stejně bohužel končí. I proto jsme se rozhodli požádat Vás o dočasnou výpomoc s úhradami, spojených s nákladou léčbou Eliščiny nemoci. Momentálně se Eliška chystá na speciální neurorehabilitaci Kosmík na klinice Axon v Praze. Tato rehabilitace ale není bohužel hrazena z veřejného pojištění, jedno takové čtyřtýdenní cvičení stojí 58 480,- a k tomu si ještě musíme zaplatit ubytování.
Z celého srdce Vám děkujeme za jakýkoliv Váš příspěvek a pevně věříme, že i díky Vám si bude moct jedna malá holčička hrát s ostatními dětmi na honěnou, schovku, či alespon vyjít s rodiči na "procházku po svých".
Za celou rodinu Biskupovu mamka Věra
Velikonoční nadílka.
Velikonoční nadílku dostala rodina Elišky od firmy spz, která jim opravila auto zdarma. Velkou radost měli i z televize, kterou jsme jim věnovali.