Akce na podporu

28.12.2019

PF 2020

Krásné Vánoce, mnoho splněných přání pod stromečkem a hromadu zdraví v novém roce 2020
28.12.2019

14. 12. 2019 LADOVY Vánoce

V sobotu 14. 12. 2019 se konala skvělá akce v Hospodářský dvůr Bohuslavice. Sobota byla plná chutí a vůní zabijačkových dobrot v rámci Ladovských hodů. Prodávala se domácí jelítka, jitrnice, tlačenky, škvarky, zabijačková polévka a guláš. Ptačím domem se linula vůně vánočky, štoly i cukroví. Návštěvníci se zahřáli punčem, svařeným vínem a Bohuslavickou pálenkou. K poslechu hrála stylová kapela ,,Umí hovno,,. Děti zdobily stromeček a vyráběly v dílničkách figurky do betlému a také různé ozdoby. Majitel Hospodářského dvora vozil děti na koni. Při promítání krásných zimních Ladových obrázků, na nás dýchla opravdová zimní atmosféra, kterou dokonale podtrhl padající sníh.Děkujeme firmě Golden Voyage, s.r.o., Fotky-Foto.cz za finanční částku 14.000,- Kč na speciální dárek pro Ilonu.
28.12.2019

3.12.2019 Benefice pro AXON

Další úžasný večer se konal v úterý 3. 12. 2019 v prostorách Nuselské radnice. Benefiční koncert se konal ve spolupráci s NF Šťastná hvězda a pod záštitou místostarosty městské části Praha 4, Ing. Josefa Svobody Ph.D Akce se konala na podporu pacientů kliniky AXON, dětem s dětskou mozkovou obrnou, kteří absolvují speciální rehabilitace na klinice. Výtěžek z koncertu byl věnován na speciální rehabilitaci. Je fajn, když se tolik lidí spojí a pomáhají tím, co umí. V průběhu úterního večera se zpívalo, ale hlavně pomáhalo. Celým podvečerem provázela skvělá moderátorka Lucie Sinková. Hudebním vystoupením podpořili nemocné děti: Natálka Němcová, Olinka Rumlová, soubor DOLCE VITA, Petra Slaninová, Hynek Tomm. Poslechli jsme si také primářku a zakladatelku neurorehabilitační kliniky, MUDR. Jarmilu Zipserovou o speciální a intenzivní rehabilitaci, která slouží, posouvá kupředu a dává naději hlavně malým pacientům s DMO. Speciální host Vojta Šenkýř přišel koncert podpořit svou účastí, ale také zazpíval písničku.
28.12.2019

16. 11. 2019 v KD Jamné ,,Benefice s BUBU,,

Je fajn, když se tolik lidí spojí a pomáhají tím, co umí. V průběhu sobotního večera se zpívalo, tančilo, ale hlavně pomáhalo. Celým podvečerem provázela skvělá moderátorka Zuzana Bubílková, která vyprávěla historky ze svého pestrého života s politiky, satiricky glosuje současné dění a baví mnoha vtipnými komentáři. Vystoupili Kapela Ágnes, Vojtěch Šenkýř, Ondřej Provazník hudebním vystoupením podpořili nemocné děti. Vybralo se 7.000, Kč. Poděkování patří starostovi obce Luboši Varhaníkovi za skvělé zázemí v kulturním domě. Maruška Brunner ředitelce Hospodářský dvůr Bohuslavice za catering, Aleš Mátl a jeho rodině za pomoc při přípravě akce a také Jana Kozlová, Monika Sokolová,Petra Baladová, Radkovi a Martině Brancuzským za pomoc. Velké poděkování divákům, kteří zakoupením vstupenky podpořili vážně nemocné děti. Děkujeme, že s námi pomáháte.
28.12.2019

8.11.2019 STONAŘOVSKÁ BENEFICE

Úžasný večer prožili ti, kteří přišli v pátek 8.11.2019 v městysi Stonařov podpořit II. benefiční koncert. Do programu se zapojili žáci SZUŠ Stonařov a taneční kroužek při ZŠ Stonařov. Zajímavé dětské šaty předvedly holčičky od návrhářky Valentiny Armandi, která jim šaty věnovala. Svou překrásnou kolekci společenských šatů představil přední český návrhář Luděk Hanák. Na koncertě vystoupili skvělí umělci Kapela Ágnes – Fanda, Adéla Zouharová, Vojtěch Šenkýř, Ondřej Provazník, Tom Sean a Petr Kolář – oficiální stránka. Primářka MUDr. Jarmila Zipserová z Neurorehabilitační klinika AXON promluvila o principech intenzivní neurorehabilitace, která pomáhá malým pacientům s DMO. Celým večer provázel Martin Málek. Poděkování patří všem účinkujícím, modelkám Verča Makuderová, Anička Rásochová, Kateřina Buchalová, Lucie Musilová, Monika Nahalková, Jitka Procházková, Katka Kozlová a divákům, kteří zakoupením vstupenky podpořili čtyřletou Sáru. Výtěžek 23.000,- Kč bude použit na zaplacení hipoterapie v Miráklu. Děkujeme panu starostovi Plavcovi a místostarostovi Šulcovi městyse Stonařov za skvělé zázemí v kulturním domě, koloniálu u Mejstříku za prodej vstupenek, Divadelní soubor Stonařov za přípravu KD, Hospodářský dvůr Bohuslavice za catering. Děkujeme, že s námi pomáháte
28.12.2019

23.10.2019 Křest kalendáře ve vlaku

Ve čtvrtek jsme vyrazili Zážitkovým vlakem Kladenská dopravní a strojní s.r.o. na křest našeho kalendáře “Až se stanu dospělákem”, jehož výtěžek je určen na rehabilitace a pomůcky dětem s mozkovou obrnou. Kalendář nám pokřtili tři kmotři: Petr Kolář – oficiální stránka, David Gránský – Oficiální stránka a Tom Sean. Na vtipných snímcích od fotografky Jany Hozové FOTOATELIER Jana Hozová pózovali tito umělci: David Kraus, Mahulena Bočanová, Nela Boudová, hudební skupina Rybičky 48, Noid Bárta, Eva Burešová, Jan Kopečný, Petr Ryšavý, Andrea Ježková, Simona Votyová, Mína, Adam Kajumi, Adéla Zouharová, Annie Camel, z nichž se někteří účastnili i samotného křtu.Produkce kalendáře se ujala Andrea Ježková a Simona Votyová. Všem, kdo nám s realizací celého projektu pomáhali velmi děkujeme a vážíme si této podpory, díky které se dostanou finance těm, kteří je potřebují. Poděkování také patří celému týmu Zážitkového vlaku a cateringu firmy JLV, a.s. A samozřejmě firmám, které se na kalendáři finančně podílely a bez nichž by se nedal realizovat. Děkujeme, že s námi pomáháte.
28.12.2019

11. – 13.10. 2019 Rybářské závody RKMB CUP Bohušice

aneb když rybáři pomáhají. Tomáš Kosík – Rkmb ( rybářský klub Moravské Budějovice) a tým se rozhodli věnovat nám příspěvek z rybářských závodu v úžasné výši 36.400,- Kč. RKMB vznikl tak, že se sešla parta lidí z Moravských Budějovic kontaktovali kamarády a založili klub.Pro všechny znamená rybařina nejen koníček, ale hlavně životní styl. Hlavní myšlenkou klubu je propagace ,, CHYŤ a PUSŤ,, Chytalo se v Bohušickým rybníku ten je bohatě zarybněn převážně kaprem 3-10 kg. Chytají se i kapři do 15 kg. Většinu osádky tvoří kapr lysec. Chytá se pouze ze strany u cesty a z hráze. Do soutěže se hlásily týmy. Soutěžilo se o nejtěžší rybu, která byla vrácena zpět do rybníku.
28.12.2019

28.9.2019 Charitativní SUPERJÍZDA.

Celým odpolednem provázel jako vždy skvělý Martin Málek. Michal Holán a Oldřich Hajlich zazpívali písničku s diváky, která měla premiéru. Klaun Kvítko s dětmi zpíval a tančil, ale vystoupení narušila průtrž mračen. Během 20 minut se opět usmálo sluníčko a akce pokračovala zpěvem Adéla Zouharová. Annie Camel tančila. Adam Kajumi si s publikem zahrál na otázky a odpovědi. Na závěr zazpívala Mína a Tom Sean se rozloučil několika písněmi. Poděkování patří všem umělcům a za ozvučení zvukaři Ivanu Zouharovi. Natálka malovala na obličej. Děti se mohly svézt na konících.Miluše Lodinová pekla mandlové houstičky, datlové šneky, oblíbené svatební koláčky, štrůdly a dukáty plněné masovou směsi. Vše pečeno v místě a podáváno přímo z trouby. Poděkování patří dobrovolníkům za pomoc Martině a Radkovi Brancuzským, Lucii Musilové, Kateřině Buchalové, Davidu Syrovatku, Honzu Jeřábkovi a Hospodářskému dvoru Bohuslavice za občerstvení a ubytování. Celkem se vybralo pro 5 letého Adámka s DMO na rehabilitaci 35.000,- Kč. Rehabilitace byla již zaplacena a Adámek ji nastoupí do Armandi Therapy Clinic od 21. 10. 2019.Děkujeme, že s námi pomáháte
28.12.2019

24.8.2019 Bohuslavická Létojízda

V sobotu se konala v Hospodářském dvoře Bohuslavice Létojízda. Výtěžek z akce dosáhl 50 000 Kč. A to díky všem, kteří přišli a také samozřejmě díky umělcům, kteří na akci vystoupili zdarma. Děti bavili Čiperkové a Lumpína, dospělé pak zase kapela COP, zpěvačka Adéla Frejová a Fanda z kapely Agnes. Večer se konala taneční zábava s kapelou Vigo. V průběhu akce se soutěžilo v rybaření a válení sudů. Moderování se ujala Zuzana Bubílková a Martin Maky Málek. Akce se konala pro 9 letého Vojtu s DMO. Poděkování patří Simoně Votyové za pomoc při organizaci, kadeřnici Martině Divišové, Natálce Schenkové za malování na obličej, Milušce Lodinové za štrudlování, celému týmu hospodářského dvora a nadačnímu fondu a zvukaři Igorovi za ozvučení celé akce. Děkujeme, že s námi pomáháte.
28.12.2019

3.8.2019 Hostýnská 50

V sobotu se jel cyklomaraton pro širokou veřejnost. Trasa na 50 km vede po Hostýnských vrších se startem a cílem v Bystřici pod Hostýnem. Na Hostýnské 50 jsme prezentovali NF prodejem reklamních předmětů. Děkujeme Ondrovi Fojtíkovi za podporu a možností být partnerem cyklistů, kteří nás podporují. Obdrželi jsme výtěžek ze startovného ve výši 15.000,- Kč. Krásné letní počasí přilákalo na 394 startujících do hlavního 50 km dlouhého závodu a téměř 122 dětí do dětských závod. Děkujeme, že s námi pomáháte
číslo účtu: 26 00 55 96 16/2010