Sandra

Jmenuji se Bohdana Preiszova, a toto je příběh mé dcery Sandry.
Sandruščin smutný příběh začal 11.října minulého roku a pro nás rodiče se zhroutil celý svět. Do té doby byla Sandruška šťastné a zdravé dítko které si nejradši hrálo se svoji mladší sestřičkou Lucinkou. Toho dne byl u Sandrušky diagnostikován zhoubný nádor na játrech velikosti 13cm. (Dnes je daleko větší a vyrůstá ven z jater a roste pořád dál).
Sandra už má za sebou pět operačních zákroku a při druhém doktoři z Brna bojovali o její život. Byla 15 dní na aru v umělém spánku. Pak jí začali postupně probouzet a pomalinku se vracela z umělé výživy na normální stravu. Samozřejmě hned po té složité operaci už dostávala chemoterapii na které je pořád.
Sandra před týdnem podstoupila transplantaci a nyní už dělá první krůčky do nového života. Játra zasažená nádorem jí chirurgové nahradili novými orgány. Teď má devadesátiprocentní šanci na přežití.
Jelikož jsme se v důsledku všech okolností dostali do dluhové pasti a už jí přes dva roky řešíme a nemá to konce rozhodli jsme se vám všem zveřejnit náš život.
Ve středu jsme navštívili Sandrušku a její rodinu.
Při té příležitosti jsme rodině dovezli věci potřebné pro živobytí. Nakoupili jsme potraviny, čistící a hygienické prostředky v celkové hodnotě cca 6.000,- Kč. Zároveň jsme předali hotovostní částku 5.000,- Kč na PHM a léky.
NF „Naděje pro tebe“ nakoupil v hodnotě cca 2.000,- Kč další potřeby pro domácnost a zaslal finanční hotovost cca 5.000,- Kč na opravu vodního čerpadla. Přidali jsme ještě něco málo pamlsků a pro obě děvčátka malou parádu.
Odměnou pro nás byly jejich spokojené úsměvy.
číslo účtu: 26 00 55 96 16/2010