8.11.2019 STONAŘOVSKÁ BENEFICE

23.10.2019 Křest kalendáře ve vlaku
28.12.2019
16. 11. 2019 v KD Jamné ,,Benefice s BUBU,,
28.12.2019

Úžasný večer prožili ti, kteří přišli v pátek 8.11.2019 v městysi Stonařov podpořit II. benefiční koncert. Do programu se zapojili žáci SZUŠ Stonařov a taneční kroužek při ZŠ Stonařov. Zajímavé dětské šaty předvedly holčičky od návrhářky Valentiny Armandi, která jim šaty věnovala. Svou překrásnou kolekci společenských šatů představil přední český návrhář Luděk Hanák.
Na koncertě vystoupili skvělí umělci Kapela Ágnes – Fanda, Adéla Zouharová, Vojtěch Šenkýř, Ondřej Provazník, Tom Sean a Petr Kolář – oficiální stránka. Primářka MUDr. Jarmila Zipserová z Neurorehabilitační klinika AXON promluvila o principech intenzivní neurorehabilitace, která pomáhá malým pacientům s DMO. Celým večer provázel Martin Málek.
Poděkování patří všem účinkujícím, modelkám Verča Makuderová, Anička Rásochová, Kateřina Buchalová, Lucie Musilová, Monika Nahalková, Jitka Procházková, Katka Kozlová a divákům, kteří zakoupením vstupenky podpořili čtyřletou Sáru. Výtěžek 23.000,- Kč bude použit na zaplacení hipoterapie v Miráklu. Děkujeme panu starostovi Plavcovi a místostarostovi Šulcovi městyse Stonařov za skvělé zázemí v kulturním domě, koloniálu u Mejstříku za prodej vstupenek, Divadelní soubor Stonařov za přípravu KD, Hospodářský dvůr Bohuslavice za catering.
Děkujeme, že s námi pomáháte