1.9.2018 Gulášfest Jihlava

4. 8. 2018 Hostýnská 50
5.9.2018
22.9. 2018 Gotická síň Jihlava
25.10.2018

3 ročník GULÁŠFESTU
je za námi i když počasí nám nepřálo přesto se akce vydařila.
Celým dnem provázeli skvělý moderátoři Zuzana Bubílkova a Martin MAKY Málek
Gulášfest zahájil primátor města p. Rudolf Chloupek. Do soutěže se přihlásili profesionální i amatérské týmy. Celkem bylo přihlášeno 9 soutěžních týmu. Vesničanky, Trestná lavice, U sudu, Olinka a Muser, RM hvězdičky, KDÚ –ČSL, ANO, STK Jihlava, Verunka
Guláše hodnotila porota ve složení: Roman Till – zlatý kuchař 2017 volba veřejnosti, cestoval po zahraničí a vařil s Micheliskymi kuchaři, Pavel Lukáš – jednatel sdružení řidičů, Mgr. Ivan Šulc – místostarosta Stonařova, Nathaniel Filip – zpěvák, Jaroslav Ruml – podnikatel
Hodnotila se příprava, chuť, vůně guláše, profesionalita a výzdoba stánku. 1.místo U Sudu –Lojza Mikletič, 2.místo Vesničanky, 3.místo Olí a Muser.
Volba veřejnosti RM Hvězdičky- Roman Štěpnička a Martina Divišová
O skvělé hudební vystoupení se postarali Olinka Rumlová, David Pražák, Dominika Elischerová a Patrik Jareš, Hynek Tomm,  kapela HORIZONT a Vigo.
Atraktivní aktivitou bylo malování na obličej s Natálkou nejen dětem, ale i dospělým. Děti si vytočily na kole štěstí dárky.
Děkujeme všem za pomoc, kteří se na akci podíleli. Podařilo se vybrat potřebné peníze na doplatek invalidního vozíčku pro Matýska.