23.9.2017 2. ročník Gulášfest Jihlava

18.-19.8.2017 Benefiční festival Hlinsko
7.8.2017
29.11.2017 Loď Pivovar Praha křest kalendáře
25.9.2017

Celým dnem provázel Martin MAKY Málek

Maky připravil překvapení pro Davida Matiolliho.a maďarský tým Lászla a Přivítal je a představil v jejich rodném jazyce

Gulášfest zahájila náměstkyně primátora Ing. Jana Mayerová, Ph.D.

Přijela nás podpořit patronka NF Tereza Jeníčková

Do soutěže se přihlásilo 11 týmu. PAVEL KAISER a jeho banda, tým HVĚZDY, slovenský tým BELA, maďarský tým MAGYÁR PORKELT, tým STŘELCI, tým ROBDESING, tým STK JIHLAVA, tým U SUDU, tým ZEMANOVCI, tým LIDOVCI, tým ANO.

Guláše hodnotila porota ve složení: Šéf kuchař Petr Erin Kováč, Jiří Jeníček, Pavel Lukáš, Miroslav Hladílek, MUDr. Karel Dvorník, Jiří Jeníček Hodnotila se příprava, chuť, vůně guláše, profesionalita a výzdoba stánku..

1.místo získalo STK Jihlava  2. místo Magyar  3.místo  Zemanovci.

Cenu veřejnosti si odnesl tým Zemanovci.

O skvělé hudební vystoupení se postarali Pavel Kaiser s kapelou, cimbálovka RATHAN, Davide Matiolli, ,Clif Canalas , Sabina Křováková s kapelou.

Atraktivní aktivitou bylo malování na obličej s Natálkou. S Hankou a Radkou děti vyráběly draky. Skákací hrad byl pod dohledem Jitky. Kosmetické poradkyně a vizážistky z MARY KAY líčily přítomné ženy – ZDARMA. Kromě gulášu bylo zajištěno občerstvení firmou Promotion agency.

Součástí byla i neobvyklá dražba. Petr Erin  napekl s Miluškou přímo na akci housky ty byly vydraženy panem Přemkem z týmu Střelci za částku 2100,- Kč

Děkujeme partnerům a dárcům. Výtěžek byl pro Verunku na rehabilitaci. Velké poděkování patří všem kdo se na akci podíleli a hlavně Olině Ryšavé za pomoc.

Úžasný den i když dešťový.