5.-6.3.2016 Kabelkový veletrh OC Park Hostivař Praha

PF 2016
12.1.2016
5.4.2016 Maxíci vykouzlili úsměvy na tváři Jihlava
9.3.2016
veletrh praha

Kabelkový veletrh Praha

sobota 5. března a 6. března 2016 v OC Park Hostivař od 10.00 - 18.00 hodin
Ve dnech 5. a 6. března 2016 se v OC PARK HOSTIVAŘ konala charitativní akce, na které se prodávaly za ryze symbolické ceny nositelné kabelky. Nové majitelky kabelek si nejen udělaly radost, ale především přispěly na dobrou věc. Bylo možné zakoupit přes 1500 kabelek různých tvarů, barev a velikostí. K zakoupení byly i VIP kabelky známých osobností.

Celou akcí provázela moderátorka z rádia Bonton a Frekvence 1 Lucie Sinková, vystoupila Petra Hapková, Jiřina Anna Jandová či spisovatelka Tereza Čiháková. Zazpívat přišla i třináctiletá Dominika Mína Elischerová, která spolupracuje s NF. Sama se poprala s leukémii. Nyní si plní svůj sen, vystupuje v muzikálech.
Pro děti bylo připraveno malování na obličej pohádkovými motivy, nebo mohly projevit své schopnosti ve výtvarném koutku. Na místě probíhalo jarní líčení s MARY KAY pro všechny dámy ZDARMA.

Prodej pro dobrou věc v sobotu osobně navštívil také ředitel závodu DIAMOND RACE Milan Markovič a představil luxusní auta přímo před OC. Zájemci se mohli těmito super rychlými auty projet a v jednom takovém luxusním sporťáku se měl možnost svézt i malý Adam Kareš, který je hvězdičkou NF, což pro něj byl velmi hezký a hlavně velký zážitek. Obrovské poděkování patří všem, kdo se na akci podíleli.
Děkujeme, že s námi pomáháte.

5. března a 6. března 2016
v OC Park Hostivař od 10.00 - 18.00 hodin


Jde o ojedinělou charitativní akci, na které se budou za ryze symbolické ceny od 30,- Kč prodávat nositelné kabelky. K dostání budou i takzvané VIP kabelky známých osobností!
Na tuto akci věnovaly své kabelky spisovatelka Tereza Číháková, zpěvačky Heidi Janků, Jiřina Anna Jandová, Kristýna Šebíková, moderátorky Lucie Sinková, Jolana Voldánová, Renata Czadernová, Tereza Tobiášová, Martina Kociánová, modelka Lucie Křížková.

V rámci akce je připraven i pestrý doprovodný program

moderuje:
Martin Málek, Lucie Sinková - moderátorka rádia Bonton a Frekvence1

vystoupí:
Petra Hapková
patronka NF Jiřina Anna Jandová
Tereza Čiháková - spisovatelka

DIAMOND RACEsportovní auta- prohlídka a možnost svezení

soutěže a hrátky s klaunem, maskotem hvězdy

Přijďte vyzkoušet nové jarní líčení.
Na místě bude probíhat líčení s Mary Kay pro všechny dámy ZDARMA

Kromě toho, že uděláte radost jiné ženě, přispějete i na dobrou věc!

Výtěžek bude věnován Bedříškovi na operaci ,,Ulzibat" a speciální rehabilitaci Klim Therapy, kterou nehradí pojišťovna a dvouletým dvojčátkům zesnulé Štěpánky naší hvězdičky.
Kabelky můžete věnovat do 29.2.2016 na informace v OC Park Hostivař
Děkujeme všem partnerům.