14.5.2016 Den s Kosmíkem Jihlava

1.5. a 8.5.2016 Maminka CITYPARKU Jihlava
23.4.2016
19.5.2016 Kabelkový veletrh Jihlava
7.5.2016

Den s Kosmíkem 14.5.2016 Jihlava

Zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi v nákupním centru CITYPARK Jihlava
Sobotní zábavné odpoledne se konalo v duchu zábavy a přednášky. Celým odpolednem provázel moderátor Martin Málek.
Cílem sobotní akce bylo prezentovat problematiku léčby dětí s DMO veřejnosti. Neeurorehabilitační klinika AXON je specializovaná a zaměřená především na léčbu dětských pacientů postižených dětskou mozkovou obrnou (DMO). Hlavním léčebným programem kliniky je terapie Kosmík. Primářka MUDr. Jarmila Zipserová díky svým dlouholetým zkušenostem se stala váženou specialistkou v oblasti neurologie a dětské neurorehabilitace. Aktuálně je jedinou lékařkou v České republice, která má čtyřletou praxi s léčebnou metodou TheraSuit“.
Kdo chtěl měl možnost vyzkoušet si obleček TheraSuit „na vlastní kůži a cvičení ve speciální cvičební kleci.

O hudební vystoupení se postarala skupina Maxíci - Pavel Vohnout(Kyklop), Petr Panocha(Pancha), Přemysl Stoklasa(Šemík).
Česká hudební skupina vznikla na podzim 2015, zakladatelem je zpěvák Pavel Vohnout. Maxíci, kromě známých osvědčených hitů hrají i nové písničky. Zároveň proběhl křest nového CD.
Úlohy kmotrů se zhostili VIKTOR UJČÍK - hokejista, trojnásobný mistr světa, MICHAL HALAČKA - herec, tanečník a moderátor. MUDr. JARMILA ZIPSEROVÁ - primářka kliniky Axon.
V rámci akce byla i pozvánka na Sázavafest, který podporuje náš fond.
Děkujeme, že s námi pomáháte.

Zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi v nákupním centru CITYPARK Jihlava, které organizujeme s klinikou AXON a CITYPARKEM

Přijďte se pobavit a využít příležitost vyzkoušet si obleček TheraSuit „na vlastní kůži“

Program:
- vystoupení a křest CD E-Maxíci.cz
- ukázka cvičení s Kosmíkem Neurorehabilitační klinika AXON
- zkouška oblečku TheraSuit
- přednáška: problematika léčby dětí s DMO - MUDr. Jarmila Zipserová
- jízdy na vozíčku a další hry Moderuje Martin Málek.

Kmotry křtu
Viktor Ujčík - profesionální český hokejista, trojnásobný mistr světa, asistent trenéra junioru HC Dukla
Michal Halačka - herec, tanečník, moderátor, žonglér
Rudolf Penn - podnikatel roku Kraj Vysočina 2015, majitel Moravských kováren, majitel skupiny UDANAX
Těšíme se na Vás!

Sobotní zábavné odpoledne se konalo v duchu zábavy a přednášky. Celým odpolednem provázel moderátor Martin Málek. Cílem sobotní akce bylo prezentovat problematiku léčby dětí s DMO veřejnosti. Neeurorehabilitační klinika AXON je specializovaná a zaměřená především na léčbu dětských pacientů postižených dětskou mozkovou obrnou (DMO). Hlavním léčebným programem kliniky je terapie Kosmík. Primářka MUDr. Jarmila Zipserová díky svým dlouholetým zkušenostem se stala váženou specialistkou v oblasti neurologie a dětské neurorehabilitace. Aktuálně je jedinou lékařkou v České republice, která má čtyřletou praxi s léčebnou metodou TheraSuit“ . Kdo chtěl měl možnost vyzkoušet si obleček TheraSuit „na vlastní kůži a cvičení ve speciální cvičební kleci.
O hudební vystoupení se postarala skupina Maxíci – Pavel Vohnout(Kyklop), Petr Panocha(Pancha), Přemysl Stoklasa(Šemík). Česká hudební skupina vznikla na podzim 2015, zakladatelem je zpěvák Pavel Vohnout. Maxíci, kromě známých osvědčených hitů hrají i nové písničky. Zároveň proběhl křest nového CD. Úlohy kmotrů se zhostili VIKTOR UJČÍK – hokejista, trojnásobný mistr světa, MICHAL HALAČKA – herec, tanečník a moderátor. MUDr. JARMILA ZIPSEROVÁ – primářka kliniky Axon.V rámci akce byla i pozvánka na Sázavafest, který podporuje náš fond.

Děkujeme, že s námi pomáháte.